Här använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.

Försäljningsteamet på Nordiska marknaden

Försäljningschef
Peter Kjellstrand


peter.kjellstrand@carbex.se
Telefon: 0143 - 294 42
Mobil: 0707 - 25 55 50

Order / Inköp
Camilla Andersson


camilla.andersson@carbex.se
Telefon: 0143 - 294 62
Mobil: 0706 - 37 15 61

Projektförsäljning /
Teknisk rådgivning
Michael Moulin

michael.moulin@carbex.se
Telefon: 0143 - 294 54
Mobil: 0733 - 62 76 52

Projektförsäljning / 
Marknadsansvarig
Carina Lindgren

carina.lindgren@carbex.se
Telefon: 0143 - 294 65
Mobil: 0761 - 15 72 20

Lager - logisticansvarig
Ulf Andersson

ulf.andersson@carbex.se Telefon: 0143 - 294 58

Produktionsansvarig elborstar
John Sköld

john.skold@carbex.se Telefon: 0143-294 43

Carbex AB • Box 115 • 592 22 Vadstena • Tel. 0143-294 40 • Bg 777-4151 • Org nr 556267-0413 • info@carbex.se • order@carbex.se